♥ Eη Süρєя Cємяє Fan♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ Eη Süρєя Cємяє Fan♥

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ŞAKA ALBÜMÜ YASEMİN TEŞEKKÜR YAZISI TAMAMI :)

2 posters
YazarMesaj
SılA[CemreKemer]
ღ°•.♥.•°Adminღ°•.♥.
ღ°•.♥.•°Adminღ°•.♥.

ŞAKA ALBÜMÜ YASEMİN TEŞEKKÜR YAZISI TAMAMI :) Empty
MesajKonu: ŞAKA ALBÜMÜ YASEMİN TEŞEKKÜR YAZISI TAMAMI :)   ŞAKA ALBÜMÜ YASEMİN TEŞEKKÜR YAZISI TAMAMI :) Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 3:25 am

YASEMİN
Öncelikle Şebnem Özberk ve Everen Erdama’a çooookk teşekkürler, senelerdir bize katlanıyorlar ve mükemmel işler yapmamızı sağlıyorlar…

Aslında bir tür Girl Power oluyor bizim grup… : )
Sabırlarına hayranımm…

Sabır demişken Ender Akay’a Xanax vermeyi düşünmedim değil yani okumalarımız sırasında : )
4 kızla uğraşmak kolay mı? : )

Sunay Özgür’e de çok teşekkürler güzel bir albüm oldu da biraz : )
HACIIIIII BEEEYYYYY : ) (Mustafa Ceceli) misket havasını sen bana okuma sırasında alttan çalmasaydın nasıl okurdum ben : )

HEYYYY GORGONZOLA OZZYY (Ozan Doğulu) komik espirilerinle bizi güldürdün : ) sımsısı diyorum başka birşey demiyorum : ))))

KenanDoğulu sabaha kadar canımızı çıkardın valla ama çok lezzetli oldu ya : )

Fotoğraflar için Yağmur Kızılok ve Gökhan Erten’e çok teşekkürler…

Makyaj ve saçlar için Ahmet Yıldırım ekibine çookk çookk teşekkürler biz çirkin ördekleri güzelleştirdikleri için : ))

Fotoğraf çekimindeki kıyafetlerimizde Fatoş Suda’ya çookk teşekkürler ananananan : ) ve Hakan’a çok teşekkür ederim : P… Sahne kostümlerimizde bu sene bize çok güzel kostümler hazırlayan Lagarto’ya sonsuz teşekküürrlerrr : )

Biricik Annemeeeeeee her zaman ki gibi bu albüm döneminde de bana katlandığı için onu kocaman kocaman öpüüyoooruummm… Anneannemi de tabii ki.

Kııızzzlarrrr yine güzel bir albüm yaptık : ) yine beraberizzz hep beraberiz : ) çok zorlandık birkaç parçaya bölündük ama başardık ve yine yine hep bir parçayızz siziiii seviyorumm : )

Becooooooooooooo… şan derslerinde bize o garip gurup çaylarından içirip sesimizi açtın yaov : )

Ve tabii ki stardium ailesine de çok teşekkürler…
Onur’cuğum sarışınım, tasarım için ellerine sağlık…
Bize bu albümde yardımcı olan herkeze sonsuz teşekkürler
https://cemrekemerfann.yetkinforum.com
*CemreLover*
ღ°•.♥.•°AkıLLı ÜyE xD
ღ°•.♥.•°AkıLLı ÜyE xD
*CemreLover*

°•.♥RuH HaliM°•.♥ : ŞAKA ALBÜMÜ YASEMİN TEŞEKKÜR YAZISI TAMAMI :) 9neseliqn5

ŞAKA ALBÜMÜ YASEMİN TEŞEKKÜR YAZISI TAMAMI :) Empty
MesajKonu: Geri: ŞAKA ALBÜMÜ YASEMİN TEŞEKKÜR YAZISI TAMAMI :)   ŞAKA ALBÜMÜ YASEMİN TEŞEKKÜR YAZISI TAMAMI :) Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 5:39 am

bizde sidi var okumuştum ama sağoll

ŞAKA ALBÜMÜ YASEMİN TEŞEKKÜR YAZISI TAMAMI :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-